Modİstanbul

MİMARLIK VE PRODÜKSİYON

VİZYONUMUZ

MODİSTANBUL Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti, öncelikle inşaat-taahhüt olmak üzere yer aldığı tüm yapı sektöründe dünyanın her noktasına ulaşmayı, gittiği yerlerde kaliteli, konforlu ve kalıcı eserler bırakmayı, olabildiğince çok insana istihdam yaratarak refah düzeylerini yükseltmeyi, ülkeler, kültürler ve uygarlıklar arası, kaynaşma ve dayanışma içinde dünya mimarlık mirası listesinde kalıcı izler bırakmayı kendisine hedef edinmiştir.

MİSYONUMUZ

     MODİSTANBUL Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti, farklı firmalarda edindikleri mimari ve mühendislik tecrübelerini genç girişimci ruhların enerjisiyle birleştirerek tasarım, uygulama ve kurumsal yönetimde bir araya getirerek kuruldu. Mimarlık – mühendislik disiplinlerini aynı çatı altında birleştiren uzman ekiplerin oluşturduğu girişimci ortaklık ruhu gücünü ileri teknolojilerinin özümsenmesinden ve geniş mesleki vizyonlarından alıyor.

İsimleri yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdikleri etkileyici projelerle birlikte anılan kurucu üyelerimiz, sanatsal değeri yüksek birbirinden farklı fonksiyonları içeren özel tasarımlara sahiptir. Geniş uygulama yelpazemiz arasında Konut, Residence, Toplu Konut, Tatil Köyü, Otel, Mağaza, Alışveriş Merkezleri, Yönetim binaları, Hastane, Poliklinik, Vergi Dairesi, Katlı Otopark, Kültür Merkezi, Müze, Gece kulübü, Türk Lokantası, Benzin istasyonları vb. proje ve dekorasyon çalışmaları bulunmaktadır.

Mimari tasarımlarımızda, form – fonksiyon, iç – dış öğelerini birleştiren bütünsel bir yaklaşım; inşaat uygulamalarında detaylara gösterilen özen, yüksek imalat kalitesi ve teslim hızı; yönetimde ise profesyonel ve güvenilir bir çalışma ortamıyla sağlanan müşteri memnuniyeti MODİSTANBUL Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti ‘nin kurumsal kültürüne damgasını vuran başlıca özelliklerdir.

HİZMETLERİMİZ

YURT İÇİ VE YURT DIŞI HER TÜRLÜ MİMARİ RUHSAT VE İÇ MİMARİ PROJELERİ VE PROJE YÖNETİMİ

 

MİMARİ VE İÇ MİMARİ DANIŞMANLIK VE UYGULAMA HİZMETLERİ

 

RESTORASYON, RESTİTÜSYON VE RENOVASYON PROJELERİ VE UYGULAMALARI

 

MEKANİK – ELEKTRİK , İNŞ. MÜHENDİSLİĞİ, PEYZAJ VB. FARKLI DİSİPLİNLERİN
PROJE VE UYGULAMALARININ SAĞLANMASI VE KOORDİNASYONU

 

KONSEPT TASARIMI VE ORGANİZASYONU

 

ANAHTAR TESLİMİ TAAHHÜT VE MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ

 

ENERJİ TESİSLERİ KURULMASI

 

UYGULAMA KONTROLÜ VE UYGULAMA YÖNETİMİ

 

İHALE HİZMETLERİ

 

HİBE, TEŞVİK DANIŞMANLIK VE TAKİBİ

 

ALIM, SATIM VE FİNANS DANIŞMANLIĞI

 

MESLEKİ EĞİTİMLER VE KALİTE BELGELERİ DÜZENLEMELERİ

BASINDA BİZ